Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1170

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna i Adam są rodzicami 3-letniego Michasia. Razem wychowują też córkę mężczyzny z innego związku. Pewnego dnia Joanna wraca z pracy i zastaje śpiącą nianię. Orientuje się, że dzieci nie ma w domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Joanna i Adam żyją razem bez ślubu. Są rodzicami trzyletniego Michasia i razem też wychowują Julkę, trzynastoletnią córkę mężczyzny z innego związku. Pewnego dnia Joanna wcześniej niż zwykle wraca z pracy. Zastaje śpiącą nianię i po chwili orientuje się, że dzieci nie ma w domu. Kobieta szybko szukać swoich pociech i znajduje je na pobliskiej ulicy. Twierdzą, że zachciało im się spaceru. Po tym incydencie zostaje zatrudniona nowa opiekunka, Halina. Niedługo potem Michaś znowu znika. Jego matka zgłasza zaginięcie, a policja postanawia przesłuchać nową nianię, ale jej także nie udaje się znaleźć. Po dwóch dniach przypadkowi przechodnie natykają się w lesie na ciało chłopca.

Zobacz także

Ładuję...