Kobra - oddział specjalny (8)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Falsches Blaulicht)

serial sensacyjny Niemcy 1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gangsterzy Pirnau i Wehners w przebraniu policjantów zatrzymują samochody na autostradzie i okradają kierowców. Stolte i Gerkhan ścigają przestępców. Pirnau widzi, że depczą mu po piętach.

Oglądaj w telewizji

So 1.06 4:00
Tele 5logo
Wt 4.06 3:00
Tele 5logo

Opis

Serial o niemieckich policjantach, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Gangsterzy Pirnau i Wehners w przebraniu policjantów zatrzymują samochody na autostradzie i okradają kierowców. Stolte i Gerkhan próbują złapać przestępców. Pirnau zdaje sobie sprawę, że detektywi depczą mu po piętach i każe swojej dziewczynie Ninie zdobyć informacje o przebiegu śledztwa. Semir wie, że jest ona przynętą. Mimo tego zakochuje się w niej i nakłania do współpracy. Katharina Lamprecht traci cierpliwość i rozkazuje Frankowi aresztować Pirnaua. Gdy Stolte łapie bandytę i zakłada mu kajdanki, zostaje zaatakowany przez Wehnersa...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...