Teleman

Rodzinny interes 3: Koniec świata (113)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rysiek chce, by jego urodziny odbyły się w warsztacie. Ela nie jest z tego zadowolona. Woli imprezę w lokalu. Bronek i Dawid w drodze do pracy zauważają nastolatkę przykutą kajdankami do drzewa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Rysiek chce, by jego urodziny odbyły się w warsztacie. Ela sądzi, że stosowniejszym miejscem na tę okazję byłby jakiś lokal, jednak nie chce się kłócić z solenizantem. Bronek i Dawid cieszą się na myśl o przyjęciu. W drodze do pracy zauważają jednak nastolatkę przykutą kajdankami do drzewa. Dziewczyna okłamuje ich, że skończyła osiemnaście lat, i nalega, by nie zawiadamiali policji. Tymczasem do salonu Bella Ella przychodzi wraz z trzynastolatką zmartwiona matka. Dziewczynka domowym sposobem obcięła swoje długie i zadbane włosy. Wkrótce wychodzi na jaw zaskakujący powód, dla którego to zrobiła. Okazuje się również, że trzynastoletnia klientka salonu zna dziewczynę, którą w drodze do pracy spotkali Bronek i Dawid.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...