Rodzinny interes 3: Ojciec i syn (112)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Klient warsztatu, Paweł, wjechał w płot i uszkodził samochód, ścigając się z kolegami. Podczas naprawy mechanicy dochodzą do wniosku, że samochód mógł brać udział w wypadku, którego sprawca uciekł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Klient warsztatu, dwudziestojednoletni Paweł, wjechał w płot i uszkodził samochód, ścigając się z kolegami. Mechanicy zwracają uwagę na wysoką wartość rynkową auta i niezbyt kulturalne zachowanie młodego mężczyzny. Podczas naprawy dochodzą do wniosku, że samochód mógł brać udział w wypadku, którego ofiarą padła pewna kobieta, a sprawca uciekł. Ela i Wojtek orientują się, że matka klienta, Basia, jest przez kogoś źle traktowana. Właściciel lombardu postanawia zainteresować się tą sprawą. Oskar cieszy się dużym zaufaniem klientów salonu Bella Ella. Pewnego dnia jednak do zakładu przychodzi Mefisto, znajomy barbera z dawnych czasów. Fryzjerki nie są pewne, czy słusznie przyjęły Oskara do pracy w salonie. Rysiek zwraca się do Eli z prośbą o wyprawienie hucznego przyjęcia urodzinowego. Kobieta jednak odmawia. Mirella wdaje się z konflikt z matką i wypomina jej romans z Witterem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...