Rodzinny interes 3: Miłosne porachunki (111)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Klientka salonu przygotowuje się do randki. Jola i Jadwiga są zaskoczone, ponieważ były przekonane, że kobieta jest od wielu lat szczęśliwą mężatką. Do warsztatu przyjeżdża hodowca pająków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Klientka salonu, Maria Jaworska, przygotowuje się do randki z młodszym mężczyzną. Jola i Jadwiga są zaskoczone, ponieważ były przekonane, że kobieta jest od wielu lat szczęśliwą mężatką. Według ich wiedzy Maria miała się właśnie przygotowywać do srebrnych godów. Tymczasem do warsztatu przyjeżdża auto należące do hodowcy jadowitych pajęczaków. Jeden z nich - wałęsak - gubi się i znajduje kryjówkę gdzieś w zakładzie Majewskiego i Wrzoska. Bronek i Dawid są przerażeni. Bożena postanawia zapłacić okup gangsterom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...