Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3103

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna widzi, jak jej sąsiad Zbyszek wynosi śmieci. Postanawia przekonać się, co wyrzuca. Dochodzi do szarpaniny. Jarek urządza przedstawienie dla dzieci na oddziale onkologicznym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Joanna widzi, jak jej sąsiad Zbyszek wynosi śmieci. Postanawia przekonać się, co wyrzuca. Wówczas jednak między nią a mężczyzną dochodzi do szarpaniny. Jarek urządza przedstawienie dla dzieci na oddziale onkologicznym. Jego występ podoba się wszystkim oprócz Piotrusia. Rozgoryczony swoją sytuacją chłopiec zamierza rozpracować magiczne sztuczki Berga. W tym czasie Michel postanawia rozstać się z Magdą. Kobieta jednak wyznaje mu miłość. Sandra za to postanawia zrobić coś bardzo drastycznego. Smolny waha się, czy powinien zatrudnić Bognę Blum. Wątpliwości rozstrzyga Gwiazda, który uważa, że reporterka zapewni gazecie sławę. Ta decyzja bardzo cieszy Daniela. Zakochany w Paulinie Kuba nie umie powstrzymać zazdrości, gdy widzi, że dziewczyna polubiła Marcela.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...