Na dobre i na złe | odc. 783: To co najważniejsze

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hania nie przychodzi na dyżur i nie odbiera telefonu. W końcu Wilczewski zgłasza zaginięcie ukochanej. Matylda wraca do szkoły. Kasia i Alina bardzo się o nią martwią. Kazia odzyskuje czucie w nogach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Hania nie przychodzi na wyznaczony dyżur i nie odbiera telefonu. Nie tylko Michał nie może się z nią skontaktować. Przyjaciele i ojciec lekarki na próżno próbują się do niej dodzwonić. W końcu wspierany przez Julkę Wilczewski zgłasza zaginięcie ukochanej. Policjant oznajmia, że nie nie otrzymał żadnego zawiadomienia o wypadku czy innym niebezpiecznym incydencie, w którym uczestniczyłaby doktor Sikorka. Przekazuje informacje o jej zniknięciu komendom w innych miastach. Matylda wraca do szkoły. Kasia i Alina bardzo się o nią martwią. Nina znów daje dziewczynie narkotyki. Choć nastolatka protestuje, ostatecznie sięga po tabletki. Na drugi dzień zaczyna bardzo źle się czuć. Kazia odzyskuje czucie w nogach. Postanawia dać Tadkowi szansę. Musi jednak wiedzieć, czy chłopak jest pewien swojej decyzji i chce z nią być mimo wszystko. Lekarz prosi, by mu zaufała. Jeszcze raz zapewnia ją o swojej miłości. Doktor Konica, wspierany przez Blankę i Tadka, próbuje pomóc France. Dziewczyna ma przejść amputację ręki. Pod opiekę doktor Fisher trafia natomiast nastoletni Filip, który wypił butelkę spirytusu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...