Na ratunek 112: Modelka, która ma atak jaskry, myśli, że została odurzona pigułką gwałtu / Nastolatek zasypia w wannie po całonocnej imprezie (346)

W skrócie
Dwie dziewczyny pracują przy kręceniu teledysku hiphopowego. W pewnym momencie Marlena zaczyna mieć omamy wzrokowe i bardzo źle się czuje. Podejrzewa, że podano jej pigułkę gwałtu.
Oglądaj w telewizji
Opis
Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.
W tym odcinku
Dwie dziewczyny pracują przy kręceniu teledysku hiphopowego. W pewnym momencie Marlena zaczyna mieć omamy wzrokowe i bardzo źle się czuje. Podejrzewa, że wrzucono jej pigułkę gwałtu do napoju. Daria i Kamil urządzają imprezę urodzinową swojemu współlokatorowi Bartkowi. Następnego dnia sąsiad skarży się, że zalano mu mieszkanie. Po wyważeniu drzwi od łazienki okazuje się, że Bartek zasłabł w wannie.