Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3100

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert zabiega o względy Weroniki. Proponuje dzieciom wyjście do kina. Niespodziewanie jednak znika. Sławek wciąż oszukuje Renatę. Zamierza spotkać się z Tanią, ale przeszkadza mu w tym Dymitr.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Robert robi wszystko, by odzyskać względy Weroniki. Stara się pomóc jej w domu i proponuje dzieciom wyjście do kina. Niespodziewanie jednak przepada w drodze na film. W tym czasie Olszewska rozmawia z Wawrzyniakową. Ta po zwycięskiej rozprawie z mężem prosi o opiekę prawną nad jej biznesem. Agnieszka nie może oprzeć się wrażeniu, że Sabina mija się z prawdą. Miłe chwile Adama i Darii niszczy Dawid, kiedy bez pukania wchodzi do ich sypialni z urodzinowym tortem dla brata. Tymczasem Sławek wciąż oszukuje Renatę. Zamierza spotkać się wieczorem z Tanią, ale przeszkadza mu w tym zalecający się do niej Dymitr. W mediach wciąż jest głośno w związku z wywiadem Bogny Blum wydanym w tygodniku Smolnego. Reporterka przychodzi do redakcji i zachowuje się bardzo dziwnie. Informuje Krzysztofa, że może pracować tylko zdalnie. Kuba zawiera nową znajomość - jest po prostu zachwycony Pauliną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...