Teleman

Chłopaki do wzięcia | sezon 4 odc. 205

serial dokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andelek znajduje pracę i wraz z Markiem myśli o rozkręceniu własnej firmy. Karinę irytują mężczyźni, którzy wysyłają jej dwuznaczne propozycje przez internet. Każdy z nich oczekuje nagich zdjęć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bohaterami serialu są mieszkańcy wsi i małych miasteczek. Często bywają bezrobotni lub pracują tylko dorywczo i mają niewielkie szanse na zmianę swojego losu, mimo to wierzą w miłość i wytrwale poszukują partnerki życiowej. W miarę swoich skromnych możliwości próbują zaimponować kolejnym kandydatkom. W poszukiwaniu tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują własne imprezy, a także korzystają z pomocy portali randkowych czy agencji matrymonialnych.

W tym odcinku

Marek uważa, że Andelek powinien trochę nad sobą popracować, jeśli chce znaleźć partnerkę. Współczesne kobiety nie tolerują bowiem pewnych zachowań, które na wsi są na porządku dziennym. Andelek znajduje więc pracę i wraz z kolegą myśli o rozkręceniu własnej firmy. Zajmowaliby się sprzedażą koszulek z kultowymi cytatami. Łukasz chciałby, aby jego partnerka była duszą artystyczną. W rzeczach, które chłopak obsesyjnie gromadzi, powinna dostrzegać pewien potencjał. Karinę irytują mężczyźni, którzy wysyłają jej dwuznaczne propozycje przez internet. Każdy z nich oczekuje nagich zdjęć.

Zobacz także

Ładuję...