Komisarz Alex 14: Oko za oko (175)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gutek je kolację z niewidomą Jowitą. Po spotkaniu w niewyjaśnionych okolicznościach dziewczyna zostaje porwana. Prowadzący śledztwo policjanci trafiają na trop męża znajomej Jowity, Marii Badyry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Gutek je kolację z niewidomą Jowitą. Po spotkaniu w niewyjaśnionych okolicznościach dziewczyna zostaje porwana. Zdruzgotany funkcjonariusz dowiaduje się o tym rano. Wini siebie, że nie dosyć pilnował partnerki. Prowadzący śledztwo policjanci trafiają na trop męża znajomej Jowity, również niewidomej Marii Badyry. Kobieta zostaje przesłuchana. Nie potrafi jednak powiedzieć, gdzie w tej chwili przebywa Robert. Górski i jego ekipa bez skutku poszukują biznesmena. Pewne światło na sprawę rzuca znaleziony przez Aleksa w rzeczach Marii kwit parkingowy. Po rozmowie Lucyny z sekretarką przedsiębiorcy śledztwo nabiera tempa. Policjanci rozpoczynają wyścig z czasem, by odnaleźć żywą Jowitę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...