Teleman

Wojny magazynowe (23)

(Storage Wars 9: High Scores in Arcadia)

reality show USA 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W zamieszkanej przez bogaczy Arcadii aukcje bywają bardzo lukratywne dla handlarzy starociami. Darrell i Brandon kupują schowek, który z pozoru kryje same śmieci. Znajdują tam jednak laser.

Oglądaj w telewizji

Czw 17.06 22:20
Fokus TVlogo

Opis

Według kalifornijskiego prawa właściciel magazynów do wynajęcia może zlicytować zawartość schowka, jeśli najemca nie uiszcza opłat przez trzy miesiące. Bohaterowie programu to handlarze starociami, którzy biorą udział w takich aukcjach. Muszą oni podejmować decyzję w oparciu o swoją intuicję, ponieważ nie mogą dokładnie wycenić kupowanych przedmiotów. Przed licytacją mają bowiem zaledwie pięć minut, aby zajrzeć do schowka. Nie wolno im jednak wchodzić do środka ani niczego dotykać. W dziewiątej serii programu występują Dave Hester, Darrell Sheets i jego syn Brandon, Jarrod Schulz oraz jego partnerka w życiu i interesach - Brandi Passante, Ivy Calvin, Rene Nezhoda i Mary Padian.

Tym razem odwiedzamy Arcadię w hrabstwie Los Angeles. W tej zamieszkanej przez bogaczy okolicy aukcje magazynowe bywają bardzo lukratywne dla handlarzy starociami. Darrell i Brandon kupują schowek, który z pozoru kryje same śmieci. Znajdują tam jednak laser, który decydują się dać do wyceny. Renemu pomaga jego ojciec, muzyk Gunter. Wspólnie polują na przedmioty kolekcjonerskie. Ivy Calvin postanawia podjąć ryzyko i wylicytować magazyn z nietypową zawartością.

Zobacz także

Ładuję...