Na dobre i na złe | odc. 782: Kto tchórzem, kto bohaterem

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matylda, która spowodowała wypadek, trafia do szpitala. Dziewczynie nic poważnego się nie stało. Lekarze zajmują się także ciężko rannym kierowcą, któremu nastolatka weszła pod koła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Matylda, która spowodowała wypadek, trafia do szpitala na badania. Dzięki interwencji Roberta Maciaka (Marcin Gaweł), który akurat był w pobliżu, dziewczynie nic poważnego się nie stało. Gdy Kasia dociera na miejsce, Michał od razu ją uspokaja. Mówi, że córka ma jedynie złamaną rękę. Tymczasem dziewczyna nagle zasypia. Pielęgniarka uznaje, że to efekt przeżytego stresu. Nie zdaje sobie sprawy, że młoda pacjentka jest na głodzie narkotykowym. Prawdę jednak zna Nina, która na wieść o problemach koleżanki od razu zjawia się w szpitalu. Boi się, że po badaniach toksykologicznych sprawą zainteresuje się policja. Daje Matyldzie tabletki, które przyniosła. Chwilę później zaniepokojona Kasia wzywa na pomoc Trettera. Mówi, że nie może dobudzić córki. W tym czasie lekarze zajmują się także ciężko rannym kierowcą, któremu nastolatka weszła pod koła. Doktor Fisher walczy o jego życie. Wchodzi w konflikt z Begerem, który spóźnił się na salę operacyjną. Kazia próbuje pomóc Aleksowi, który cierpi na cukrzycę, ale nie chce podjąć leczenia. Tadek uświadamia sobie, jak bardzo zależy mu na koleżance. Po pełnym emocji dyżurze wyznaje jej miłość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...