Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3098

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Roman jest zniesmaczony zachowaniem Marylki w biurze. Mikołaj i Marta zamierzają doprowadzić do tego, by ich rodzice się pogodzili. Michał staje się obiektem kpin stand-upera z powodu nadwagi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kiedy Roman przychodzi do biura, widzi, jak Marylka uprawia seks z jednym z inwestorów. Jest zniesmaczony. Mikołaj i Marta tęsknią za sobą. Zamierzają doprowadzić do tego, żeby ich rodzice się pogodzili. Niestety, kolejna próba przynosi odwrotny efekt - pada groźba rozwodu. Na Darię spada mnóstwo obowiązków: studia, opieka nad Renatą oraz Adam, który opuszcza szpital. W rezultacie spóźnia się na spotkanie z ukochanym, co skwapliwie wykorzystuje jego brat. Tymczasem Tania odwiedza chorą Renatę. Michał czeka na Marcina, gotowy do treningu. Przyjaciel proponuje jednak, żeby poszli na kebab, zamiast biegać. Tam przyłapuje ich Kamil i przypomina Brzozowskiemu o tym, że musi zacząć stosować dietę. Wieczorem mężczyzna pada ofiarą kpin pewnego stand-upera, właśnie z powodu swojej wagi. Zdenerwowany chce się rozprawić z żartownisiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...