Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3097

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dzięki informacji zdobytej przez Roberta Weronika może podważyć nieskazitelną reputację Wawrzyniaka i wygrać sprawę Sabiny. Tadeusiak stara się spotkać z synem, ale Olga mu to uniemożliwia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Dzięki informacji zdobytej przez Roberta Weronika może podważyć nieskazitelną reputację Wawrzyniaka i wygrać sprawę Sabiny. Biznesmen jest oburzony takim obrotem spraw. Tadeusiak stara się spotkać z synem, ale Olga mu to uniemożliwia, przekonana, że policjant znów za dużo wypił. Grozi byłemu mężowi wezwaniem odpowiednich służb. Franek widzi, jak nieznajomy mężczyzna rozsypuje na ich osiedlu karmę. Próbuje przyłapać go na gorącym uczynku, ale truciciel ucieka, a nastolatek nie zdąża dostrzec jego twarzy. Później ktoś podrzuca na wycieraczkę Bergów list. Treść wiadomości, którą znajduje Joanna, wskazuje, że mordercą zwierząt jest któryś z sąsiadów. Wieczorem przestępcę spotyka pani Gabriela, ekscentryczna staruszka. Po zasłabnięciu i kolejnym pobycie w szpitalu Michał postanawia zadbać o kondycję. Przechodzi na dietę. Początki są trudne - do Brzozowskiego przychodzi bowiem Marcin z piwem oraz pizzą. Panowie zostają przyłapani przez ojca kolegi Ignasia, Roberta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...