Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3096

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po wybudzeniu ze śpiączki szczęśliwa Sandra widzi przy swoim łóżku Michela. Mąż myśli jednak o kimś zupełnie innym. Po południu spotyka się z Magdą w areszcie. Obiecuje ją uratować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Po wybudzeniu ze śpiączki szczęśliwa Sandra widzi przy swoim łóżku Michela. Mąż myśli jednak o kimś zupełnie innym. Po południu spotyka się z Magdą w areszcie. Obiecuje ją uratować. Na kolejnej rozprawie - ku zaskoczeniu Weroniki i Agnieszki - adwokat Wawrzyniaka prezentuje filmy, na których widać, jak Sabina grozi biznesmenowi, że go zniszczy. Olszewska zamierza podważyć wiarygodność mężczyzny. Prosi Roberta, żeby sprawdził, czy w policyjnych rejestrach nie ma żadnych informacji. Po wykonaniu zadania Tadeusiak oczkuje wdzięczności wyłącznie od Roztockiej. Smolny opowiada rodzinie o swoim ostatecznym zwycięstwie nad Baliszewskim. Teraz zarówno on, jak i Basia muszą teraz odbyć z szefami bardzo ważne rozmowy zawodowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...