Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1160

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paulinę i jej męża Błażeja łączy zamiłowanie do sportu. Kiedy mężczyzna wraca z wyjazdu służbowego, od razu poświęca się ćwiczeniom. Paulina uważa, że partner prawie nie spędza z nią czasu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Paulinę i jej męża Błażeja łączy wspólna pasja, czyli sport. Zainteresowania rodziców podziela też trenująca siatkówkę czternastoletnia córka Helena. Kiedy Błażej wraca z wyjazdu służbowego, od razu poświęca się ćwiczeniom. Chce również wziąć udział w pewnych zawodach. Paulina nie jest zachwycona, ponieważ partner znika z domu na godziny i prawie nie spędza z nią czasu. Mimo własnych problemów kobieta stara się podnieść na duchu przyjaciółkę Martynę i jej męża Andrzeja. Ich syn Daniel musiał przejść operację przeszczepu nerki, jednak organ się nie przyjął. Niespodziewanie Błażej omdlewa. Okazuje się, że skrywał przez małżonką wiele sekretów.

Zobacz także

Ładuję...