Na ratunek 112: Zdesperowany ojciec chce uprowadzić swojego syna (326)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dawid sześć miesięcy temu rozwiódł się z Katarzyną. Mają syna Kamila. Mężczyzna dowiaduje się, że chłopiec wkrótce ma wyjechać z Polski. Zabiera go do siebie. Była żona zgłasza na policji porwanie.

Oglądaj w telewizji

Pon 3.10 5:00
Super Polsatlogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dawid sześć miesięcy temu wziął rozwód z Katarzyną. Małżeństwo ma jednak razem syna, Kamila. Pewnego dnia Dawid dostaje telefon z kliniki, że karta chorobowa syna, którą przetłumaczono na język angielski, jest już gotowa do odbioru. Zaskoczony ojciec kontaktuje się z byłą żoną, która jednak nie odbiera. W szkole nauczycielka twierdzi, że chłopiec następnego dnia opuszcza Polskę. Mężczyzna zjawia się w domu chłopca i zabiera Kamila do siebie. Informuje Katarzynę, że nie zgadza się na nagły wyjazd chłopca. Kobieta zgłasza na policję porwanie syna.

Zobacz także

Ładuję...