Anything Goes. Ale jazda! (5)

program rozrywkowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W zabawie udział biorą Mikołaj Roznerski, Michał Wójcik, Anna Głogowska, Aleksandra Szwed, Marek Molak i Olga Sarzyńska. Gwiazdy spędzą noc na poligonie zbudowanym na Krzywej Scenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gwiazdy biorą udział w serii zabawnych konkurencji. Ich tłem jest Krzywa Scena - starannie zaaranżowana scenografia, która zmienia się w zależności od potrzeb scenariusza. Bywa salonem czy kuchnią, czyli z pozoru zwyczajnym pomieszczeniem. Całość została jednak zbudowana pod kątem 22,5 stopnia, czyli jest mocno pochylona. Utrudnia to wykonanie najprostszego nawet ruchu. W tych warunkach uczestnicy inscenizują sceny z życia codziennego. Czeka ich też szereg nietypowych zadań, takich jak Odlotowe kalambury (pantomima na wysokości 2 metrów), Żywe litery (literowanie hasła przy użyciu ciała) czy Chińskie cienie (odgadywanie haseł na podstawie gry cieni). Gospodynią programu jest Elżbieta Romanowska.

W zabawie udział biorą Mikołaj Roznerski, Michał Wójcik, Anna Głogowska, Aleksandra Szwed, Marek Molak i Olga Sarzyńska. Gwiazdy spędzą noc na poligonie wojskowym zbudowanym na Krzywej Scenie. Aleksandra Szwed wystąpi wówczas jako amerykańska generał. To dopiero początek wyzwań - uczestnicy zaprezentują też przepisy kulinarne w rytm piosenki Blue Café i wezmą udział w teatrze cieni, odgadując tytuły filmów. Satyrycy Olga Sarzyńska i Michał Wójcik sprawdzą się w rolach prezenterów telewizyjnych. Sprawdzą się w też w konkurencjach Taniec mima i ABC Story.

Występują

Twórcy

Ładuję...