Teleman

Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1159

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Amelia wychowywała się w patologicznym domu. Podjęła uczciwą pracę jako jedyna - jest ekspedientką. Gdy dziewczyna wiąże się z Konradem, jej bliscy sądzą, że będzie on wspierać ich finansowo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Amelia wychowywała się w patologicznym domu. Podjęła uczciwą pracę jako jedyna - jest ekspedientką. Matka nawet nie myśli o zatrudnieniu się gdziekolwiek, a ojciec popada w coraz większe długi, które zaciąga na zakładach bukmacherskich. Natomiast brat, drobny złodziej, albo odsiaduje wyroki w więzieniu, albo kradnie nastolatkom telefony. Amelia pragnie się wyprowadzić. Niestety, nie ma pieniędzy, ponieważ cała trójka ciągle bierze od niej drobne kwoty. W dodatku jest uzależniona emocjonalnie od rodziny. Pewnego dnia do kawalerki, która mieści się w tym samym bloku, wprowadza się pracownik wydawnictwa, Konrad. Szybko łapią dobry kontakt. Amelia zakochuje się w sąsiedzie, co cieszy jej bliskich. Sądzą, że będzie wspierać ich finansowo. Wkrótce kobieta zaczyna go podejrzewać o ukrywanie jakiejś tajemnicy. Niespodziewanie wybranek znika. Przyczyna szybko wychodzi na jaw - ojciec i brat zamierzali pożyczyć od niego pieniądze. Kiedy odmówił, zaczęli mu grozić.

Zobacz także

Ładuję...