Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3095

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Smolny traci cierpliwość. Robi Tymonowi awanturę dotyczącą jego współpracy z Baliszewskim. Dochodzi między nimi do bójki. Życiński nie potrafi wybaczyć byłemu przyjacielowi zniewagi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Smolny traci cierpliwość. Robi Tymonowi awanturę dotyczącą jego współpracy z Baliszewskim. Dochodzi nawet do bójki. Życiński nie potrafi wybaczyć byłemu przyjacielowi zniewagi. Wieczorem dzwoni do Adriana z informacją, że uwięził Krzysztofa. On, po przyjeździe na miejsce, proponuje, żeby zabić rywala. Renata jest już po operacji usunięcia piersi. Może opuścić szpital. Sławek próbuje wspierać partnerkę. Parę godzin później Kraszewska odkrywa w kieszeni jego kurtki rękawiczki Tatiany. Dawid mówi Darii, że nie nadaje się do tego, by żyć z Adamem. Weronika przyznaje się Agnieszce, że pozwoliła Robertowi zostać. Zapisał się bowiem na terapię. W rzeczywistości Tadeusiak kompletnie sobie nie radzi na spotkaniach AA. Jakiś czas później, podczas rozprawy, adwokat Wawrzyniaka przedstawia dowody przeczące zeznaniom Sabiny. Co więcej, wskazują one, że to ona była agresorem w tym związku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...