Na dobre i na złe | odc. 781: Cisza przed burzą

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W związku z pandemią szpital w Leśnej Górze ma przejąć chorych z okolicznych placówek. Pacjenci, których życiu nic nie zagraża, muszą zostać wypisani. Borys korzysta z okazji, by pozbyć się Kazi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Konica ma dla lekarzy złe wieści. W związku z pandemią koronawirusa szpital w Leśnej Górze ma przejąć chorych z okolicznych placówek. Pacjenci, których życiu nic nie zagraża, muszą zostać wypisani. Lekarze są zdenerwowani. Borys korzysta z okazji, by pozbyć się Kazi. Twierdzi, że lekarka, która jeździ na wózku, nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa pacjentom. W obronie zapłakanej stażystki staje Michał. Niebawem Jorge oznajmia dziewczynie, że zabiera ją na salę operacyjną. Dzięki Wilczewskiemu ma przeprowadzić swój pierwszy zabieg. Młoda lekarka odnosi sukces, ale wtedy w kłopoty wpada Jorge, który słabnie podczas operacji. Wyznaje potem przyjaciółce, że za każdym razem, gdy chwyta za skalpel, walczy z atakiem paniki. Kasia ma już dość starań o dziecko. Doktor Homolka ma dla niej jednak dobrą wiadomość. Michał martwi się o Matyldę. Dziewczyna znów spotyka się z Niną i sięga po narkotyki. W drodze do szkoły doprowadza do groźnego wypadku. Doktor Fisher zajmuje się Anią, która cierpi na chorobę żylną. Poród jest dla niej śmiertelnym zagrożeniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...