Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3094

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam przedstawia Darię bratu. Komornik zajmuje pensję Tani. Córka Sławka jest pewna, że wesprze on finansowo Ukrainkę. Robi jej awanturę. Baliszewski ma na polecenie Brauna sprzedać 'VIPlotka'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Adam przedstawia Darię swojemu młodszemu bratu. Wbrew oczekiwaniom Namysłowskiego Dawid zdaje się nie przepadać za jego partnerką. Tymczasem komornik zajmuje pensję Tani, o czym dowiaduje się Dziedzicówna. Pewna, że ojciec postanowi wesprzeć Ukrainkę finansowo, wpada do domu kochanki Sławka i robi jej awanturę. Baliszewski ma na polecenie Bastiana Brauna natychmiast sprzedać "VIPlotka". Zaraz po tej rozmowie dziękuje Tymonowi za pomoc - kiedy doniósł o podsłuchu w redakcji, obniżył wartość pisma, ułatwiając mu kupno gazety. Smolny wypytuje ochroniarza z firmy, w której wcześniej pracowała Basia, o kradzież jej laptopa. Zdenerwowany mężczyzna wieczorem nachodzi Krzysztofa. Honorata wciąż mieszka u syna i Marty. Mikołaj stara się przekonać matkę, żeby wróciła do Romana. Zaprasza ojczyma na rodzinny obiad. Hoffer próbuje za wszelką cenę obłaskawić żonę. Dochodzi jednak do awantury, w dodatku - oby par.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...