Chyłka - Kasacja (4)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Zordon dzwoni do Chyłki i żąda, żeby zabrała go ze szpitala. Prawniczka spotyka lekarza, który informuje ją, że Kordian odniósł nie tylko obrażenia fizyczne, ucierpiała również jego psychika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay przyjmują sprawę Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał). Syn znanego, bogatego i wpływowego biznesmena zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Ojciec żąda by obrony młodego mężczyzny podjęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Panią adwokat wspiera jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak).

W tym odcinku

Zordon dzwoni do Chyłki i żąda, żeby natychmiast zabrała go ze szpitala. Na korytarzu przed OIOM-em prawniczka spotyka lekarza. Mikołaj Roske informuje ją, że Kordian odniósł nie tylko obrażenia fizyczne, ucierpiała również jego psychika. Pacjent nie jest w tej chwili w pełni władz umysłowych. Gdy mężczyzna wraca do kancelarii, wszyscy witają go niczym bohatera. Jedyny wyjątek stanowi Żelazny, który nie widzi dla Zordona miejsca w firmie. Chce, żeby Joanna zwolniła podopiecznego. W tej sytuacji interweniuje ona u McVaya. Początkowo Harry popiera wspólnika, jednak ostatecznie dochodzą do porozumienia.

Występują

Twórcy

Ładuję...