Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3093

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Daria i Adam odwiedzają Renatę. Ona cieszy się, widząc ich razem. Córka robi Sławkowi awanturę. Ojciec wyjaśnia, że kocha Tanię, ale nie chce ranić Kraszewskiej. Prosi też, by nic jej nie mówiła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Daria i Adam odwiedzają Renatę. Ona cieszy się, widząc ich razem. Córka znów robi Sławkowi awanturę. Ojciec wyjaśnia, że kocha Tanię, ale nie chce ranić Kraszewskiej. Prosi też, żeby dziewczyna nic jej nie mówiła. Joanna zamierza sama zająć się sprawą człowieka, który truje zwierzęta, nie czekając na wynik policyjnego śledztwa. Jej zdaniem lepiej będzie patrolować osiedle w grupach sąsiedzkich. Bergowie organizują zebranie, a mieszkańcy chętnie podejmują inicjatywę. Już podczas pierwszej zmiany Bogdan i jego towarzysz dostrzegają podejrzanego. Michał ma opowiedzieć kolegom z klasy Ignasia o zawodzie budowlańca. Traci pewność siebie, kiedy na szkolnym korytarzu spotyka ojca innego ucznia. Stebnicki pracuje jako pilot myśliwca. Przygotował wiele ciekawych opowieści. Po lekcjach obaj panowie udają się na piłkarski sparing razem z synami. Zabawa kończy się dla Brzozowskiego dramatycznie...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...