Alex Rider (2)

serial sensacyjny Wielka Brytania/​USA 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Informacja o przeszłości wuja i jego współpracy z brytyjskim wywiadem jest dla Aleksa szokująca. Niebawem zostaje on uprowadzony przez nieznaną grupę paramilitarną i przesłuchany przez jej członków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Życie nastoletniego Alexa Ridera (Otto Farrant) zmienia się diametralnie, kiedy dowiaduje się, że jego wuj, Ian, był brytyjskim szpiegiem i zginął na służbie, a nie w wyniku wypadku samochodowego. Dodatkowo wychodzi na jaw, że Alex już od dziecka nieświadomie brał udział w szkoleniu, które miało go przygotować do pracy jako szpieg. Wyjawia mu to Alan Blunt (Stephen Dillane), szef tajnej organizacji znanej jako Departament. Wkrótce chłopak zaczyna badać okoliczności śmierci wuja i jej powiązanie z zabójstwem dwóch znanych miliarderów. By jak najlepiej wcielić się w nową rolę, zostaje zwerbowany do Point Blanc, odległej szkoły z internatem położonej we francuskich Alpach.

W tym odcinku

Informacja o przeszłości wuja i jego współpracy z brytyjskim wywiadem jest dla Aleksa szokująca. Niebawem zostaje uprowadzony przez nieznaną grupę paramilitarną. Zostaje przez jej członków przesłuchany. Wybrnięcie z trudnej sytuacji będzie dla niego dużym wyzwaniem. Musi użyć swoich ukrytych zdolności.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...