Na ratunek 112: Regał z książkami przewraca się na czteroletniego chłopca / Makijaż permanentny ust przyczyną alergii (187)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Marcin zostaje sam w domu z 5-letnim synkiem. Kiedy słyszy dzwonek do drzwi, idzie otworzyć. W tym czasie chłopiec wspina się na meble, próbując ściągnąć piłkę. Regał przewraca się na niego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Marcin zostaje sam w domu z pięcioletnim synkiem. Kiedy słyszy dzwonek do drzwi, idzie otworzyć, na chwilę spuszczając dziecko z oczu. W tym czasie chłopiec wspina się na meble, próbując ściągnąć piłkę z górnej półki. Regał przewraca się na niego. Zaalarmowany hałasem ojciec wbiega do pokoju. Uwalnia nieprzytomnego syna, który doznał urazu głowy. Druga historia: 17-letnia Ela zamierza zrobić swojej matce makijaż permanentny wokół ust. Niestety, okazuje się, że kobieta jest uczulona na jeden z barwinków i mdleje. Nastolatka dzwoni pod 112. Operator instruuje ją, jak wykonać akcję reanimacyjną.

Zobacz także

Ładuję...