Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3092

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Arni celuje z pistoletu do Michela i Jarka. Bruno stara się za wszelką cenę nie dopuścić do tragedii. Rozpoczyna się rozprawa dotycząca znęcania się Wawrzyniaka nad żoną. Kobieta składa zeznania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Arni celuje z pistoletu do Michela i Jarka. Bruno stara się za wszelką cenę nie dopuścić do tragedii. Wszyscy czekają niecierpliwie na interwencję antyterrorystów. Tymczasem przebywająca w szpitalu Sandra wciąż jeszcze nie odzyskała przytomności. Rozpoczyna się rozprawa dotycząca znęcania się Wawrzyniaka nad żoną. Kobieta składa dramatyczne zeznania. Słysząc jej słowa, biznesmen sprawia wrażenie zaskoczonego. Wreszcie zarzuca partnerce kłamstwo. Podczas gdy Weronika jest w sądzie, Agnieszka wzywa do kancelarii Roberta. Grozi, że jeśli Tadeusiak nie podejmie leczenia, straci ukochaną na zawsze, a także nie uzyska prawda do opieki nad synem. Sąsiadka przekazuje Joannie szokujące wieści - ktoś rozsypuje na ich osiedlu zatrutą karmę. Bergowa wierzy jej słowom dopiero, gdy do lecznicy trafia pies w ciężkim stanie. W dodatku otrzymuje telefon od Bogdana. Po spacerze Rita zaczęła dziwnie się zachowywać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...