Teleman

Wzór | sezon 2 odc. 30

(Numb3rs: Mind Games)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Don i jego agenci badają sprawę morderstwa kobiet, których ciała zostały znalezione na odludziu. Don dowiaduje się, że grupa dochodzeniowa została skierowana na miejsce zbrodni przez medium.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Don Eppes (Rob Morrow) agent FBI, często angażuje swojego brata Charliego (David Krumholtz), geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci różnią się - jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi zaś operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charliemu często pomaga przyjaciel, dr Larry Fleinhardt (Peter MacNicol), fizyk, który głęboko wierzy, że matematyka może być zastosowana do rozwiązywania największych zagadek życia. Współpracuje z nim także jego była studentka Amita (Navi Rawat).

W tym odcinku

Don i jego agenci zostają poproszeni o przeprowadzenie śledztwa w sprawie morderstwa trzech kobiet, których ciała zostały znalezione na odludziu. Sprawa staje się podejrzana, kiedy Don dowiaduje się, że grupa dochodzeniowa została skierowana na miejsce zbrodni przez medium. Kiedy Samuel Kraft oferuje swoją pomoc, Charlie jest zdeterminowany udowodnić, że medium jest zwyczajnym oszustem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...