Teleman

Wzór | sezon 2 odc. 26

(Numb3rs: Double Down)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W pokerowym klubie w Los Angeles zostaje zamordowany student. Sprawa naprowadza FBI na ślad tragicznego w skutkach karcianego przekrętu. Don i jego agenci muszą rozwiązać tę zagadkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Don Eppes (Rob Morrow) agent FBI, często angażuje swojego brata Charliego (David Krumholtz), geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci różnią się - jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi zaś operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charliemu często pomaga przyjaciel, dr Larry Fleinhardt (Peter MacNicol), fizyk, który głęboko wierzy, że matematyka może być zastosowana do rozwiązywania największych zagadek życia. Współpracuje z nim także jego była studentka Amita (Navi Rawat).

W tym odcinku

Zwłoki młodego studenta zostają znalezione w klubie pokera. Sprawa prowadzi FBI na ślad śmiertelnego karcianego przekrętu. FBI zostaje wezwane na miejsce zbrodni w klubie pokera w Los Angeles. Don i jego agenci muszą rozwiązać zagadkową intrygę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...