Teleman

Wzór | sezon 2 odc. 25

(Numb3rs: The OG)

serial kryminalny USA 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Don i jego współpracownicy zostają wezwani na miejsce morderstwa członka gangu z Los Angeles. Don musi znaleźć jego zabójcę wśród członków konkurencyjnego gangu i rozpracować ich lidera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Don Eppes (Rob Morrow) agent FBI, często angażuje swojego brata Charliego (David Krumholtz), geniusza matematycznego, profesora na Uniwersytecie Kalifornijskim, do pomocy przy najtrudniejszych sprawach, nad którymi pracuje Federalne Biuro Śledcze. Metody pracy braci różnią się - jeden jest zwolennikiem gromadzenia dowodów i dociekania prawdy klasycznymi metodami, drugi zaś operuje skomplikowanymi równaniami, wykorzystuje rachunek prawdopodobieństwa i inne matematyczne metody analizy faktów. Szef Dona i jego koledzy sceptycznie podchodzą do wspólnej pracy braci. Charliemu często pomaga przyjaciel, dr Larry Fleinhardt (Peter MacNicol), fizyk, który głęboko wierzy, że matematyka może być zastosowana do rozwiązywania największych zagadek życia. Współpracuje z nim także jego była studentka Amita (Navi Rawat).

W tym odcinku

Don i reszta jego współpracowników zostają wezwani na miejsce morderstwa członka gangu z Los Angeles. Wkrótce okazuje się, że tak naprawdę pracują na miejscu zbrodni innego agenta policji, który od dłuższego czasu działał jako tajniak. FBI musi uważać, aby nie ujawnić tożsamości tajnego agenta. Don musi znaleźć jego zabójcę wśród członków konkurencyjnego gangu, a przy okazji rozpracować ich lidera i terytorium, nad którym przejęli władzę. Agenci nie kryją zaskoczenia, kiedy na jaw wychodzi kto jest odpowiedzialny za gangsterską rywalizacją.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...