Bing (44)

(Bing: House)

serial animowany Irlandia/​Wielka Brytania 2014  b.o.

W skrócie

Bing buduje dom z poduszek kanapy. Coco decyduje, że jest to idealny punkt wyjścia do gry w 'Wielkiego Złego Wilka' z Sulą i Charliem. Bing cieszy się, że w grze jest wilkiem. Wkrótce zmienia zdanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niezwykle pouczający serial przeznaczony dla najmłodszych widzów. Bing jest małym, energicznym i rozbrykanym królikiem. Jak wszystkie trzylatki bardzo interesuje się otaczającym go światem. Jego codzienność obfituje sytuacje i problemy, z którymi zmagają się dzieci w podobnym wieku. Bohater zawsze może liczyć na pomoc swojego opiekuna (Flopa), przyjaciół (Koko i Charliego) oraz kuzynów. W każdym odcinku Bing podejmuje nowe wyzwania, popełnia błędy, a następnie wyciąga z nich odpowiednie wnioski. Dzięki temu uczy siebie i innych, jak panować nad trudnymi emocjami.

W tym odcinku

Bing buduje dom z poduszek kanapy. Coco decyduje, że jest to idealny punkt wyjścia do gry w "Wielkiego Złego Wilka" z Sulą i Charliem. Bing cieszy się, że w grze jest wilkiem, dopóki nie zostanie wpuszczony do domu, który zbudował i gra traci dla niego swój urok.

Zobacz także

Ładuję...