Teleman

Rodzinny interes 3: Sportowe marzenia (95)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do salonu piękności przychodzi licealistka Monika. Kiedy mdleje, Ela wpada w panikę. Wychodzi na jaw, że dziewczyna żyje pod presją - bierze udział w zawodach sportowych i uczy się w szkole muzycznej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Do salonu piękności przychodzi Monika, której zachowanie budzi niepokój. Kiedy licealistka mdleje, Ela wpada w panikę. Wychodzi na jaw, że klientka zakładu żyje pod presją - wciąż musi walczyć o swoje w zawodach sportowych, a w dodatku uczy się pilnie w szkole muzycznej. Nawał obowiązków jest dla niej przytłaczający. Do warsztatu przychodzi Hindus Hastin. Popsuł mu się skuter, którym rozwozi jedzenie. Dochodzi do nieporozumienia językowego, którego skutki są zaskakujące. Wojtek zabiera ze szpitala Violę, rekonwalescentkę po postrzale. Kobieta próbuje odzyskać straconą miłość. Wykorzystuje okazję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...