Na dobre i na złe | odc. 779: Składamy się z chwil

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Leśnej Górze pracę rozpoczyna energiczna doktor Alina Fisher, specjalistka chirurgii naczyniowej i plastycznej, a zarazem przyrodnia siostra Kasi Smudy. Lekarkę z USA sprowadził Falkowicz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

W Leśnej Górze pracę rozpoczyna doktor Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka), specjalistka chirurgii naczyniowej i plastycznej, a zarazem przyrodnia siostra Kasi Smudy. Lekarkę z USA sprowadził Falkowicz. Matylda jest zachwycona energiczną ciocią, której dotąd nie znała. Także Konica jest zadowolony, że udało mu się tak łatwo znaleźć zastępstwo za Andrzeja. Alina od razu przystępuje do pracy. Jej uwagę przykuwa nastolatek z naczyniakiem, Leonard Podolski. Jego przypadek jest wyjątkowo trudny. Po skandalu na ślubie Justyny Hania wzięła urlop i wyjechała do ojca. Mówi Michałowi, że musi wszystko przemyśleć. Julka radzi mu, by cierpliwie poczekał. Do tego Konica informuje Wilczewskiego, że niedoszły mąż Justyny złożył na niego skargę. Twierdzi, że Michał go zaatakował. Zamierza też zawiadomić o wszystkim prasę. W pracy natomiast młody lekarz musi podjąć szybką interwencję - jego pacjent skarży się na ból nogi i wymaga natychmiastowej operacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...