Chicago Med: Czego się nie robi (12)

(Chicago Med: The Things We Do)

serial obyczajowy USA 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halstead ratuje Natalie, która brała udział w katastrofie helikoptera medycznego. Charles i Choi pomagają pacjentowi uzależnionemu od alkoholu. April wspiera Elsę, której pierwszy raz umiera pacjent.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon perypetii lekarzy miejskiego szpitala Gaffney w Chicago. Na początku kolejnej serii Sharon popadnie w konflikt z nową dyrektor operacyjną szpitala Gwen Garrett (Heather Headley). Jego przyczyną są plany Rhodesa, który chce wybudować specjalną hybrydową salę operacyjną na oddziale ratunkowym. Dla Sharon najważniejsza jest opieka nad pacjentami, a Gwen chciałaby, by szpital miał jak najlepsze wyniki finansowe. Tymczasem doktor Will Halstead i doktor Natalie Manning zaręczają się i rozpoczynają przygotowania do ślubu. Doktora Charlesa natomiast dosięgają błędy przeszłości, z którymi musi się zmierzyć. W kolejnych odcinkach dojdzie m.in. do pożaru, którego licznym ofiarom będą pomagać lekarze z Chicago. Doktor Ava będzie próbowała poradzić sobie z pacjentem, który odmówi leczenia, a doktor Manning i doktor Halstead będą podejrzewać, że ich pacjent, przywieziony z wypadku samochodowego, jest ofiarą przemocy domowej.

W tym odcinku

Halstead ratuje Natalie. Lekarka brała udział w katastrofie helikoptera medycznego. Problemy osobiste doktora Rhodesa i doktor Bekker osiągają kulminację. Doktorzy Charles i Choi pomagają pacjentowi uzależnionemu od alkoholu w walce z nałogiem. Dodatkowo Choi dowiaduje się, że jego syn próbował popełnić samobójstwo. April wspiera Elsę, której pierwszy raz w karierze umiera pacjent.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...