Ukryta prawda | sezon 17 odc. 1146

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nina ginie w wypadku. Alicja ma przejąć opiekę nad córką zmarłej koleżanki. Kobieta przyjmuje zobowiązanie. Z nowej sytuacji nie są zadowoleni jej bliscy. Również Julka zaczyna sprawiać problemy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Szkolna przyjaciółka Alicji ginie w wypadku samochodowym. Nina, samotna matka, przekazuje jej w testamencie opiekę prawną nad piętnastoletnią Julką. Początkowo kobieta jest zaskoczona, ale przyjmuje zobowiązanie. Z nowej sytuacji nie są zadowoleni mąż Michał, dwunastoletnia córka Laura i matka Edyta. Sprawy nie ułatwia również sama Julia, która nie radzi sobie ze śmiercią rodzicielki, zmaga się z problemami w szkole, a jej partner jest podejrzany. Niezadowolona z obecności nowej "siostry" Laura próbuje nastawić rodziców przeciwko niej. Ostatecznie Alicja podejmuje decyzję o tym, by zrezygnować z opieki nad podopieczną. Wówczas adwokat przekazuje jej list od Niny, dzięki któremu poznaje wstrząsające fakty.

Zobacz także

Ładuję...