Teleman

Kraina Lovecrafta (4/10)

(Lovecraft Country: A History of Violence)

serial grozy USA 2020  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Christina składa niezapowiedzianą wizytę w domu Leti. Wypytuje Atticusa o jego plany dotyczące potajemnego powrotu na Florydę. Lic, Leti i Montrose próbują znaleźć brakujące strony cennego dokumentu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lata 50. XX wieku. Młody czarnoskóry Atticus Freeman (Jonathan Majors) razem ze swoim wujem George'em (Courtney B. Vance) i przyjaciółką Letitią Dandridge (Jurnee Smollett-Bell) rusza na poszukiwania ojca (Michael Kenneth Williams). Mężczyzna zaginął i cała trójka postanawia dowiedzieć się, co się z nim stało. Ich podróż wiedzie przez pełną uprzedzeń, rasistowską Amerykę. Wkrótce czeka ich starcie z siłami nie z tej ziemi, potworami, o których istnieniu nie mieli pojęcia. Serial oparty na powieści autorstwa Matta Ruffa o tym samym tytule.

W tym odcinku

Christina składa niezapowiedzianą wizytę w domu Leti. Wypytuje Atticusa o jego plany dotyczące potajemnego powrotu na Florydę. Lic, Leti i Montrose próbują znaleźć brakujące strony cennego dokumentu. Ślad kieruje ich do Bostonu. Razem z nimi jadą Diana i Hippolyta. W Chicago atrakcyjny nieznajomy psuje humor Ruby, która żałuje, że zmarnowała szansę na zdobycie pracy.

Występują

Twórcy

Ładuję...