Teleman

Rodzinny interes 3: W rytmie samby (92)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do warsztatu przyjeżdża zepsuta laweta przewożąca tancerki. Pozornie beztroskie dziewczyny okazują się ofiarami despotycznego szefa. Jadwiga umawia się na spotkanie z agentem nieruchomości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Do warsztatu przyjeżdża zepsuta laweta, przewożąca tancerki w barwnych kreacjach. Okazuje się, że z pozoru nieprzejmujące się niczym dziewczyny są ofiarami despotycznego szefa. Dawid i Bronek są zaniepokojeni, kiedy spostrzegają, że konflikt między kobietami i ich przełożonym narasta. Kierowana chęcią pomocy Eli Jadwiga umawia się na spotkanie z agentem nieruchomości. Planuje wynająć lokal na nową siedzibę firmy prowadzonej przez nią. Tymczasem Sebastian i Zosia umawiają się na spotkanie. Mężczyzna wciąż ma nadzieję, że uda mu się zbliżyć do dziewczyny. Wojtek od dłuższego czasu z nikim się nie kontaktuje. Jego bliscy i znajomi zastanawiają się, co się stało, gdzie on jest i z kim zdecydował się ułożyć życie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...