Teleman

Rodzinny interes 3: Myśliwy (91)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Myśliwy Wiesiek zauważa na swoim domu złowieszczo brzmiący napis. Majka, partnerka jego syna, sądzi, że za tym wszystkim stoją aktywiści, który od jakiegoś czasu zastraszają łowczych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Myśliwy Wiesiek to stary znajomy Bronka. Pewnego razu po zderzeniu z dzikiem przyjeżdża do warsztatu samochodowego. Jakiś czas później mężczyzna wraz z synem Hubertem zauważa na swoim domu złowieszczo brzmiący napis "nie żyjesz". Majka, partnerka Huberta, sądzi, że za tym wszystkim stoją aktywiści, który od jakiegoś czasu zastraszają mieszkających w okolicy myśliwych. Trop, który udaje im się podjąć, prowadzi do leśnej chatki, która skrywa pewien ponury sekret. Dawid całkiem przypadkowo znajduje w samochodzie myśliwego coś niepokojącego... Ela i Mirella udają się do szpitala, by odwiedzić nieprzytomnego Ryśka. Lekarze sądzą, że szanse na przeżycie są niewielkie. W placówce leży również Viola, która została postrzelona. Ela chce z nią porozmawiać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...