Ukryta prawda | sezon 13 odc. 876

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

40-letnia Alicja samotnie wychowuje nastoletnią Kalinę. Planuje wspólną przyszłość z Marcinem, który ma dobry kontakt z jej córką. Pewnego dnia nastolatka oskarża go o molestowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

40-letnia Alicja pracuje w kwiaciarni. Od pół roku spotyka się z przystojnym Marcinem, dwa miesiące wcześniej zamieszkali razem, teraz planują wspólną przyszłość. Kobieta wychowuje samotnie nastoletnią córkę Kalinę, która jest na etapie młodzieńczego buntu. Ojciec dziewczyny wyjechał za granicę i nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Marcin szybko znalazł z Kaliną wspólny język. Wkrótce partner oświadcza się Alicji - zostaje przyjęty. Jakiś czas później kobieta przyłapuje córkę i narzeczonego w dwuznacznej sytuacji. Kalina oskarża Marcina o molestowanie. On przyznaje, że pocałował przyszłą pasierbicę, ale był to kontakt zaaranżowany przez dziewczynę. Przeprasza ukochaną. Alicja zastanawia się, co powinna zrobić.

Zobacz także

Ładuję...