Ukryta prawda | sezon 13 odc. 873

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ania od dwóch miesięcy spotyka się ze swoim rówieśnikiem. W szkole dowiaduje się, że zdarzył się wypadek. W pożarze zginął ojciec nastolatka, a on sam złamał nogę, skacząc z okna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Maturzystka Ania od dwóch miesięcy spotyka się ze swoim rówieśnikiem Dominikiem. W szkole dowiaduje się, że zdarzył się wypadek. W pożarze zginął ojciec nastolatka, a on sam poparzył sobie rękę i złamał nogę, skacząc z okna. Ania postanawia zorganizować zbiórkę pieniędzy na pomoc partnerowi. Wspiera ją matka Bożena oraz siostra Wiola. Rodzice dziewczyny martwią się, że przez problemy Dominika nie będzie mieć czasu, by przygotować się do matury. W międzyczasie Marcin, były chłopak Ani, próbuje wykorzystać sytuację. Nastolatek dość szybko wraca do względnego zdrowia, ale dalej ma problemy z poruszaniem oraz poparzoną ręką. Załamany śmiercią rodziciela, odmawia przyjęcia darowizny. Jednak jego partnerka kontynuuje zbiórkę i zdobywa kilka tysięcy złotych.

Zobacz także

Ładuję...