Grimm 4: Próba ognia (13)

(Grimm 4: Trial by Fire)

serial fantasy USA 2014-2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwa śledztwo w sprawie pożaru, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Aby rozwiązać tę zagadkę, Nick musi poprosić o pomoc Orsona - byłego policjanta, obecnie odsiadującego wyrok w więzieniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest detektywem w wydziale zabójstw w Portland. Pewnego dnia mężczyzna odkrywa, iż jest potomkiem elitarnej rodziny zwanej "Grimmami". Ich zadanie polega na utrzymywaniu równowagi pomiędzy światem ludzi a mitycznych, baśniowych stworów, zwanych Wesenami. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie się im przeciwstawić. Z pomocą przyjaciela o baśniowym rodowodzie Monroe'a (Silas Weir Mitchell) oraz partnera, porucznika Hanka Griffina (Russell Hornsby), Nick staje do walki z wrogami nie z tego świata.

W tym odcinku

Trwa śledztwo w sprawie tajemniczego pożaru, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Aby rozwiązać tę zagadkę, Nick musi poprosić o pomoc Orsona - byłego policjanta, obecnie odsiadującego wyrok w więzieniu. Viktor uczy Adalind właściwie rozgrywanej dyplomacji. Później dochodzi do konfrontacji pomiędzy nią a Juliette.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...