Mogę cię zniszczyć (11/12)

(I May Destroy You: Would You Like to Know the Sex?)

serial obyczajowy Wielka Brytania/​USA 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Arabella fascynuje się młodą autorką Dellą. Jej zachowanie zaczyna być niepokojące i wkrótce doprowadza do nieprzyjemnych konsekwencji. Jednocześnie jednak robi krok naprzód w pisaniu swojej książki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Arabella Essiuedu (Michaela Coel) to pełna życia młoda kobieta, którą rozsławiło kilka tekstów zamieszczonych w Internecie. Za ich sprawą często jest nazywana "głosem swojego pokolenia". W planach ma napisanie książki, na którą otrzymała już zaliczkę. Na co dzień nie brakuje jej stresu; czuje wielką presję ze względu na pokładane w nią nadzieje. Wszystko zmienia jeden fatalny wieczór w klubie nocnym, w którym Arabella pada ofiarą napaści seksualnej. Niełatwo jej otrząsnąć się po tej tragedii. Na wszystko, także na siebie, swoich bliskich i relacje z nimi, zaczyna patrzeć zupełnie inaczej. Stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości, uporać z traumą i jednocześnie zrozumieć samą siebie.

W tym odcinku

Arabella bardzo fascynuje się młodą autorką Dellą. Jej zachowanie zaczyna być niepokojące i wkrótce doprowadza do nieprzyjemnych konsekwencji. Jednocześnie jednak robi krok naprzód w pisaniu swojej książki. Kwame nabiera zupełnie nowych doświadczeń dzięki Tyrone'owi. Stara się także naprawić swoje stosunki z pełnym żalu byłym partnerem. Terry wszystko układa się dobrze, zarówno w pracy, jak i w związku. Zgadza się iść z Arabellą do baru, w którym ktoś dodał jej do alkoholu pigułkę gwałtu.

Występują

Twórcy

Ładuję...