Teleman

Ukryta prawda | sezon 13 odc. 867

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

45-letni Krzysztof pozornie wiedzie udane życie. Ożenił się z Małgorzatą, z którą ma dwie córki, i prowadzi dobrze prosperujący biznes. Pewnego dnia w swoim sklepie sportowym poznaje atrakcyjną Ewę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

45-letni Krzysztof pozornie wiedzie udane życie. Ożenił się z Małgorzatą, z którą ma dwie córki - Karolinę i Izę. Mieszka w domu na obrzeżach miasta. Prowadzi dobrze prosperujący biznes, jest właścicielem sklepu ze sprzętem sportowym. Pewnego dnia zjawia się tam atrakcyjna Ewa. Szybko znajduje wspólny język z Krzysztofem. Kilka dni później znów przychodzi do sklepu. Zaczyna namawiać nowego znajomego do udziału w zawodach. Razem z przyjaciółmi miała stanąć do sztafety, ale stracili jednego zawodnika i jeśli nie znajdą zastępstwa, będą zmuszeni się wycofać. Krzysztof się zgadza. Jakiś czas później Ewa zaprasza go na kawę. Tym razem mężczyzna ma problem z podjęciem decyzji, ale ostatecznie umawia się z nią.

Zobacz także

Ładuję...