Ukryta prawda | sezon 13 odc. 864

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po śmierci rodziców w wypadku samochodowym nastoletni Karol wciąż miewa nawroty depresji. Szczęśliwie jego stan ulega poprawie, gdy zakochuje się w nowo poznanej Sylwii, która jest modelką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

25-letnia Justyna wychowuje swojego brata, nastoletniego Karola. Ich rodzice pięć lat wcześniej zginęli w wypadku samochodowym. Po tym zdarzeniu Karol znajdował się pod opieką psychiatry, który częściowo mu pomógł, jednak chłopak wciąż miewa nawroty depresji. Podczas jednego z nich wyznaje siostrze, że przerwie naukę. Szczęśliwie jego stan ulega poprawie, gdy zakochuje się w nowo poznanej Sylwii. Dziewczyna jest modelką, na portalach społecznościowych obserwuje ją spore grono fanów. Gdy Karol zaczyna się spotykać z Sylwią, wyraźnie odżywa. Znacznie gorsze zdanie o nastolatce ma narzeczony Justyny, Robert. Tymczasem burzliwy związek brata z modelką zaczyna martwić kobietę. Pewnego dnia otrzymuje telefon ze szpitala. Karol próbował popełnić samobójstwo.

Zobacz także

Ładuję...