Teleman

Kabaretowa mapa Polski: Wakacje z kabaretem - Szczecin: Wakacje Jasia Kowalskiego (1)

program rozrywkowy Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Jaś Kowalski spędza wakacje u dziadków na wsi, wyjeżdża na wczasy z rodzicami, trafia też na kolonie i obozy harcerskie. Satyrycy prezentują osoby, które mógł spotkać na swojej drodze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna wariacja na temat wakacyjnych wyjazdów. Tym razem satyrycy zaprezentowali, jak wygląda letni wypoczynek na kolejnych etapach życia - od lat dzieciństwa, przez czasy młodości po wiek dojrzały. Za przykład posłużyła biografia statystycznego Jana Kowalskiego. W zabawie wzięli udział: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Jurki, K2, Basia Tomkowiak i Formacja Chatelet, kabaret Sacreble, Grzegorz Dolniak, Piotr Rogucki oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą. Gospodarzami widowiska w Teatrze Letnim w Szczecinie byli Robert Górski i Marcin Wójcik.

W pierwszej części Jaś Kowalski spędza wakacje u dziadków na wsi, wyjeżdża na wczasy z rodzicami, trafia też na kolonie letnie i obozy harcerskie. Satyrycy prezentują osoby, które mógł spotkać na swojej drodze mały wczasowicz - harcerzy i kaowców oraz przypomną przeboje z tamtych lat. Na scenie zaprezentują się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Grupa MoCarta, Jurki, Grzegorz Halama, kabaret Chyba, Basia Tomkowiak i Formacja Chatelet, kabaret Sakreble, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą oraz Piotr Cyrwus, Piotr Rogucki i młodzi aktorzy z serialu "Rodzinka.pl".

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...