Na ratunek 112: Bandyci usiłują ściągnąć haracz z solarium / Mężczyzna zaatakowany przez lochę dzika (152)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Do solarium przychodzą dwaj mężczyźni i żądają haraczu. Właścicielka, która zgodziła się wcześniej płacić, teraz ma słaby utarg i nie jest w stanie spełnić żądań. Mężczyźni grożą jej bronią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Do solarium przychodzą dwaj groźnie wyglądający mężczyźni i żądają haraczu. Właścicielka, która zgodziła się wcześniej płacić i nie zgłaszać tego policji, teraz ma słaby utarg i nie jest w stanie spełnić żądań. Mężczyźni grożą jej bronią. Świadkiem sytuacji jest jedna z klientek. Po kłótni z synem Tomasz idzie na spacer do lasu. Gdy nie wraca w umówionym czasie, rodzina wyrusza na poszukiwania. Znajdują mężczynę kilkadziesiąt metrów od domu - jest poważnie ranny w udo, został zaatakowany przez dzika.

Zobacz także

Ładuję...