Battlestar Galactica 4: Świt (22)

(Battlestar Galactica: Daybreak: Part 2)

serial SF Wielka Brytania/​USA 2008  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Admirał Adama dowodzi ochotnikami biorącymi udział w niebezpiecznej misji ratowania Hery. Misja może się nie powieść. Załoga 'Galactiki' wspomina najważniejsze chwile z czasów Caprice.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy konfliktu ludzkości z rasą Cylonów, którzy powstali z form ludzkiego gatunku. Nowa rasa tak bardzo upodobniła się do ludzi, że odróżnienie Cylona od człowieka jest praktycznie niemożliwe. Między Cylonami a ludźmi wybuchają konflikty na tle religijnym. Monoteizm nowej rasy nie daje się bowiem pogodzić z politeistycznymi kultami w świecie ludzi. Czwarta seria prezentujące wiele nowych wydarzeń z historii "Galactiki". W pierwszym odcinku Pegaz zyskuje nowego dowódcę - Lee Adama. Nowa szefowa załogi deleguje twardą porucznik, Kendrę Shaw, na stanowisko swojego pierwszego oficera. Tymczasem Kendra wciąż wspomina ciężkie chwile, jakie spotkały ją podczas służby pod rozkazami bezwzględnej admirał Cain.

W tym odcinku

Admirał Adama dowodzi grupą ochotników, biorących udział w niebezpiecznej misji ratowania Hery. Lee zdaje sobie sprawę, że "Galactica" jest w fatalnym stanie technicznym, a misja może się nie powieść. W obliczu bliskiej tragedii członkowie załogi wspominają najważniejsze chwile z czasów Caprice, zanim pojawili się Cyloni.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...