Ukryta prawda | sezon 13 odc. 856

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna nie pracuje od siedmiu lat, odkąd urodziła córkę. Na rodzinę zarabia Robert, który ma własną firmę. Pewnego dnia Annę odwiedza siostra, która odkryła, że jej mąż korzysta z usług prostytutek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

35-letnia Anna zajmuje się nauczaniem początkowym. Nie pracuje w zawodzie od siedmiu lat, odkąd urodziła córeczkę Lenkę. Na rodzinę zarabia Robert, który ma własną firmę zajmującą się wywozem śmieci. Pewnego dnia Annę odwiedza siostra, Iwona. Odkryła, że jej mąż Patryk korzysta z usług prostytutek. W międzyczasie wychodzi na jaw kolejna tajemnica pary. Iwona jest regularnie bita przez Patryka. Anna grozi szwagrowi policją i namawia siostrę do rozwodu. Iwona wyznaje jednak, że jest w ciąży. Nie wie, czy poradzi sobie sama. Od jakiegoś czasu pracuje na umowę o dzieło w zakładzie fryzjerskim, nie ma ubezpieczenia, a do tej pory utrzymywał ją raczej mąż, który handluje samochodami. Jakiś czas później Robert wdaje się w konflikt z Patrykiem. Ania sądzi, że kłótnie spowodowała sytuacja Iwony. Wówczas na jaw wychodzą zaskakujące fakty...

Zobacz także

Ładuję...