Policjantki i Policjanci (583)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Załoga jedzie do butiku, przed którym doszło do eksplozji. Ranny został kilkuletni syn właścicielki sklepu. Okazuje się, że kobieta handlowała futrami. Natalia i Góral podejrzewają ekologów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Załoga jedzie do butiku, przed którym doszło do eksplozji. Ranny został kilkuletni syn właścicielki sklepu. Okazuje się, że kobieta handlowała futrami. Natalia i Góral podejrzewają, że bombę mogli podłożyć ekolodzy. Od jakiegoś czasu grozili oni matce poszkodowanego dziecka. Wkrótce funkcjonariusze dokonują szokującego odkrycia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...